czwartek, 21 czerwca 2012

Co, gdzie i dlaczego?

Autor: figlarneczytanie.pl o 07:57
No wróciłam z paru dni urlopowania i czas wrócić do życia codziennego .
Po pierwsze chciałabym oficjalnie zakończyć i podziękować za udział w mojej pierwszej wygrywajce. Wyniki podam w ciągu tygodnia, chyba, że po raz setny ORANGE uniemożliwi mi z Wami kontakt poprzez kolejną awarię ( w ciągu 1,5 tygodnia techników gościłam już trzykrotnie, i tu padają niecenzuralne słowa, nie na techników, a na samo Orange).

Mam zaległe recenzję i narastające stosiki. W ciągu 6 dni lenistwa przeczytałam tylko pół książki :( Ale zabawa była wyśmienita. Odwiedziłam stare kąty w Gdańsku, nawiedziłam ZOO, synek był pierwszy raz i leniwe foki zrobiły na nim wielkie wrażenie, córka jest co roku i w tym roku jakoś nie była zainteresowana. Zdjęcia niestety musi mi przysłać przyjaciółka, bo jak to ja " dzień bez przygód, dniem staconym", aparat wzięłam, akumulatorków już nie.
Nie obyło się bez odwiedzin w strefie kibica, jakoś w Tv tych kibiców widać więcej:) Stadion robi wrażenie, jak kiedyś jeżdziłam tą trasą niemalże codziennie, to teraz się zmieniło wiele. Szkoda, że stocznia straszy jak zwykle, a ten stadion ma takie brzydkie otoczenie, bo te zrujnowane budynki stoją i sieją groze. Ale grunt, że naszym gościom się podoba:)

Urlop, był fajny, powrót do domu już nie koniecznie. Nie wiem jak u Was pogoda, ale ja zastałam pobojowisko na podwórku. Ponoć w weekend była tak wichura i burza, że pozrywało mi kawałek dachu na domku, grill połamany,moje drewniany ławeczki też a zostawiony sweter na lince znalazłam na 5 domów dalej. Drzewa powyrywane i połamane nawet te bardzo grube Teraz czekamy na słońce, by moje zalane poddasze wyschło, ale w Tucholi nadal pada. No ile można?

No ale dość, narzekania. Zabieram się do odwiedzania Waszych blogów, odpisywania na maila i czytania. Buziolki.

7 komentarze:

Anne18 pisze...

Czekam więc na recenzje i stosiki.

toska82 pisze...

Fajnie jest tak sobie po urlopować, ja niedawno tez byłam i też mi jakoś książki nie szły, tyle innych ciekawych rzeczy się działo !

Leger pisze...

mam nadzieję, że szybko wrócisz z tego urlopu i dodasz nowe recenzje i zdjęcia stosików :) Pozdrawiam

Miłośniczka Książek pisze...

fajnie, że już wróciłaś :)
u mnie z pogodą nie jest za ciekawie... dzień w dzień pada... co mnie tylko aby dołuje...
pozdrawiam i czekam na recenzje - mam nadzieję, że już nie będziesz mieć kłopotów z siecią

Aneta Wojtiuk pisze...

Ojejj... Przykro mi z powodu awarii zastanych po powrocie. :(
Ale dobrze, że urlop się udał. :)

Unknown pisze...

Fajnie że urlopik się udał i rodzinka zadowolona :) Teraz życzę miłego czytania i czekamy na recenzje :) Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Cieszę się, że urlop był udany, choć przykro mi z powodu awarii. Mam nadzieję, że nie jest aż tak źle, jak zabrzmiało. Czekam na maila i recenzje. :)
Pozdrawiam!

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review