środa, 19 grudnia 2012

„Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa

Autor: figlarneczytanie.pl o 11:01


26 listopada, miała miejsce premiera wydanego przez nas audiobooka „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa czytanego przez Bartłomieja Topę. Będzie to pierwszy tytuł z cyklu „Audiobiblioteki sportowca”, do którego dołączą kolejne. Możemy śmiało komunikować, że „Trzy mądre małpy” to pierwszy sportowy audiobook w Polsce!

Wbrew pozorom nie jest to książka dedykowana wyłącznie sportowcom czy poruszająca tylko taką tematykę. „Trzy mądre małpy” to nie sucha opowiastka czy poradnik o tym jak zacząć trenować i przechodzić na kolejne poziomy. Jest to przede wszystkim audiobook inspirujący, motywujący do działania i skłaniający do zmian... do wstania z kanapy i rozpoczęcia aktywności. To osobista historia człowieka, który postanawia coś zmienić w swoim życiu. Można więc stwierdzić, że jest to właśnie książka do osób, które ze sportem mają niewiele lub nic wspólnego.Została również stworzona specjalna strona internetowa dla „Audiobiblioteki sportowca”: www.audiotrening.pl

Audiobook dostępny na:

2 komentarze:

Taki jest świat pisze...

Może, może ... ;)

Anytsuj pisze...

Jestem świeżo po przesłuchaniu "Trzech mądrych małp", właśnie pojawiła się u mnie recenzja. Gorąco polecam tę książkę! Świetny motywator:)

Pozdrawiam

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review