wtorek, 19 lutego 2013

"Fantazje w trójkącie" Opal Carew

Autor: figlarneczytanie.pl o 05:11


tłumaczenie: Joanna Bold
tytuł oryginału: Twin fantasies
seria/cykl wydawniczy: Czerwona Seria
wydawnictwo: Czarna Owca
data wydania: luty 2013 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-7554-572-2
liczba stron: 264
kategoria: romans
ocena 4/6

Gdy zobaczyłam okładkę tej książki od razu wiedziałam, że muszę ją mieć na swojej półce. Okładka bez ogródek podkreśla tematykę powieści. Wiadomo, ze będzie to romans, pełen erotyki i bezpruderyjnych zwrotów akcji. Czy tak jest?

Och jest! Na okładce czerwonym, wytłuszczonym drukiem piszę "Dla kobiet, które chcą więcej". Pomyślałam, coś dla mnie. Jestem kobietą i chcę więcej.

"Fantazje w trójkącie" zostały wydane przez wydawnictwo  Czarna owca. Wydawnictwo wypuściło na rynek wydawniczy "Czerwoną serię", w skład serii wchodzi także "Przeznaczona do gry" oraz "Pzrystań posłuszeństwa",  które również mam nadzieję, że będę miała okazję przeczytać.

A teraz kilka słów o fabule. Jak to zazwyczaj bywa, do igraszek w sypialni potrzebne są dwie osoby i z początku tak mamy, lecz zmienia się to w błyskawicznym tempie i poniekąd wbrew wyborom głównych bohaterów.

Główną bohaterką jest Jenna Kerry- młoda, aktywna kobieta, która od jakiegoś czasu jest związana z Ryanem. Ryan jest pracoholikiem i bardzo intensywnie pracuję nad rozwojem swojej firmy komputerowej. Niestety praca zaczyna tak mocno ingerować w jego wolny czas, że Ryan kompletnie zatraca się w niej zamiast poświęcać czas swojej dziewczynie. Jenna czuje się przytłoczona tym faktem, czuje się samotna i porzucona. Kobieta ma seksualne oczekiwania wobec Ryana, lecz ten w tę sferę życia nie angażuje się tak, jak by tego Jenna oczekiwała. Kobieta rozważa zakończenie tej znajomości. Do czasu, gdy podczas wesela koleżanki spotyka mężczyznę, który udaję, że jej nie zna. Zaczyna z nią igrać i rozpoczyna się dzika, pełna rozpusty gra. Jenna myśli, że to Ryan, który jednak postanowił spełnić jej ukrytą fantazję. Jednak to nie Ryan, a jego brat bliźniak Jake..

Ksiązka ma wiele plusów: skomplikowana decyzja i układ,czyli dwóch braci i jedna kobieta; nieoczekiwana ciąża, walka mężczyzn o uczucia Jenny. Minusem jest brak głębszej historii. Jest to lektura oparta głównie na doznaniach erotycznych, na niespełnionych fantazjach, na buzujących hormonach.
Opisywane intymne sytuację są bardzo dosadnie opisane, bez zahamowań i pruderii. Co ważne jest bohaterka nie powtarza się w opisywaniu swoich odczuć, co cieszy oko. Nie raz można złapać się na tym, czyta się kolejną stronę z wypiekami na twarzy. I o to pisarce chodziło. Stworzyła wciągający do cna romans, pełen pikanterii.

Książkę czyta się nadzwyczaj szybko i sprawnie. Nie tylko dzięki wciągającej fabule, ale także doskonale widocznej czcionce, na co akurat ja szczególnie zwracam uwagę.
Jeśli szukacie, czegoś niezobowiązującego o tematyce erotycznej, a nawet posunę się dalej, o fantazyjnym seksie , to ta książka jest dla was. Polecam

Za możliwość przeczytania powieści dziękuję11 komentarze:

Unknown pisze...

Jak będę mieć okazję to chętnie przeczytam. Takie powieści są lekkie przeważnie i w ramach relaksu można po nie sięgnąć.

Paulina K. pisze...

Głośno o niej ostatnio, jak szał minie to pewnie i ja się skuszę ;)

toska82 pisze...

Mam nadzieję, że wpadnie ona w moje ręce!

Moje książki pisze...

Po prostu nie wyrabiam z czytaniem książek o erotycznej tematyce. Tę również bardzo chcę poznać choć pewnie trochę potrwa, zanim ją zdobędę...

Nessie pisze...

Nie wiem czy książka jest dla mnie. Może kiedyś jeśli będę miała możliwość sięgnę po nią ale tymczasem mam inne powieści do przeczytania :)

Aleksandrowe myśli pisze...

Mnie książka rozczarowała...Mnogość powtórzeń...a w jednej ze scen pomieszanie z poplątaniem z imionami bohaterów...

Cyrysia pisze...

Czytałam i rzeczywiście jest to niezwykle odważna, mocna książka. Najbardziej zaskoczyło mnie jednak zakończenie :-)

Taki jest świat pisze...

Książkę pozostawiam sobie na później :)

Magda pisze...

teraz sobie odpuszczę, ale wydaje mi się idealna na letni urlop :)

Zaczytana mama, czyli ex libris Marty pisze...

sama nie wiem, czy mam ochotę na tego typu literaturę :)

Natasha pisze...

Ty zboczuchu, co Ty czytasz?!?!?! hahahah :)
Zaciekawiłaś mnie tą książką więc pewnie niedługo po nią sięgnę :) Ciekawa jestem przy przebije "Pod kontrolą" :D która była taka głupia, że aż śmieszna:P

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review