poniedziałek, 25 lutego 2013

"Przystań posłuszeństwa" Marina Anderson

Autor: figlarneczytanie.pl o 08:32

wydawnictwo: Czarna Owca
data wydania: luty 2013
ISBN: 9788375546262
liczba stron: 240
kategoria: literatura współczesna
ocena 4+/6

 Na mojej półce zagościła kolejna powieść z kręgu erotyki. Można się zapytać ile można napisać w tym temacie? Otóż można. Pisarze prześcigają się w różnorodności fabuł i sposobów, by napisać coś ciekawego, niepowtarzającego się o tej intymnej stronie każdego z nas.

Tym razem sięgnęłam po książkę nioszącą tytuł "Przystań posłuszeństwa". Tytuł  kojarzy się z jakimiś niegrzecznymi grami między dwojgiem ludzi. Czy moja skojarzenie było słuszne?

Główną bohaterką jest Natalie- pani dyrektor w wydawnictwie czasopisma dla kobiet. Jest kobietą bardzo skoncentrowana na pracy, co nie sprawia jej tyle radości ile by oczekiwała. Jej życie osobiste jest w kompletnej rozsypce. Rzuca ją kolejny facet, a ona nie może zrozumieć co robi nie tak? Wraca do domu, pije wino i idzie spać. I tak co dzień.  Wszystko się zmienia, gdy Jane-  przyjaciółka Natalie zachwala jej pobyt "na wsi". Znajduje się tam ośrodek szkoleniowy, który kompletnie zmienił nastawienie Jane do życia, związków i mężczyzn. Natalie wyrusza do "ośrodka", by tam odblokować swoją seksualność i przejść metamorfozę. Intensywność i śmiałość zaskoczy nie tylko kobietę...

"Przystań posłuszeństwa" jest kolejną pozycją z cyklu CZERWONA SERIA. Treść tej książki jest przesycona mocnymi scenami seksu, doznań i odczuć bohaterów. Jest pełna sugestywnych skojarzeń i bywa, że i niewybrednego słownictwa (choć muszę przyznać, że jest go znacznie mniej , niż w poprzednich lekturach z tej tematyki, jakie miałam okazję czytać). Autorka pokusiła się, aby śmiałe intymne relacje wzbogacić o zbliżenia często na granicy zwyczajnego tzw. "po bożemu" seksu. Bohaterowie zabawiają się nie tylko we dwoje, a często w większej grupie. Stosują m.in. seks grupowy, podglądanie innych czy metody sado maso...

Pozycję czyta się bardzo szybko. Dzieje się tak dzięki dużej ilości dialogów, szybkiego toru wydarzeń , ale także dzięki sporej czcionce, która nie nadwyrężała moje wzroku. Jest to książka głównie dla kobiet, które pragną więcej oraz lubią niezobowiązującą książkę z niemałą dozą pieprzyku.

Książkę kupicie TU

 


10 komentarze:

onaczytawszedzie pisze...

Była to jedna z lepszych pozycji erotycznych, jakie miałam szansę przeczytać. Gdzieś między całym tym seksem, odnalazłam coś więcej. Czasami trzeba pozwolić sobie na luz i oddać się przyjemności. Kontrola nie zawsze daje satysfakcję, czasami trzeba dać szansę innym :)

Aneta Wojtiuk pisze...

Mam na półce i czeka na swoją kolej, bo póki co, muszę ochłonąć od erotyków. :) Ale to tylko kilka dni.

Cyrysia pisze...

Książkę już nabyłam, więc jak znajdę wolną chwilę, to ją przeczytam. Jestem bardzo ciekawa, czy przypadnie mi do gustu, czy też nie. Pozdrawiam.

karkam pisze...

Kochana, boję się książek erotycznych. Zastanawiam się, co mogłabym z nich zyskać. Nie czytam tylko dla rozrywki, wręcz przeciwnie, chcę uczyć się czegoś nowego w trakcie każdej lektury. Na tę chwilę nie potrzebuję urozmaiceń tego typu ;)

Taki jest świat pisze...

Moze w przyszłości :)

Aleksandrowe myśli pisze...

Książkę mam już na swojej półce i jestem jej bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że będzie lepsza niż "Fantazje w trójkącie" :)

Aleksandrowe myśli pisze...

Książkę mam już na swojej półce i jestem jej bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że będzie lepsza niż "Fantazje w trójkącie" :)

Aleksandra Świerczek pisze...

Jeśli jusssi mówi, że ten utwór jest ambitniejszy od Greya, to może i ja po nią sięgnę?

toska82 pisze...

Greya mam za sobą, dlatego z chęcią poznam coś innego z tego gatunku!

Sylwia (nieperfekcyjnie.pl) pisze...

Cieszę się, że posiadam tę pozycję na swojej półce. Zapowiada się interesująco. :)

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review