sobota, 2 lutego 2013

Pytanko o wasze zdanko:)

Autor: figlarneczytanie.pl o 10:38

Witajcie wieczorowa porą. Dziś taka pogoda , że nic się nie chcę . Siedząc na wykładach i niemalże zasypiając na stojąco postanowiłam, że muszę coś zmienić w wyglądzie bloga, by odpowiadał aurze za oknem. W Tucholi pada i pada. drogi to koszmar każdego kierowcy, a mój już na pewno. Jadę, klnę , przeżywam i wołam o pomstę do nieba "Cóż co się dzieję w tym kraju. Niedługo na bryczkę czas będzie się przenieść...". Czy u Was też drogi są tak w opłakanym stanie? Czy tylko Bory Tucholskie gotują turystom niespodziankę na wiosnę?

Gdy już wróciłam do domu, usiadłam i zamieszałam w blogu, jak czarownica chochlą w garze z zupą. I tu moje pytanie "Czy lepiej tak jest, bardziej przejrzyście?"  Macie jakieś sugestię. Dzięki za każdą radę. Miłego wieczorku, bo ja zaraz biorę się za recenzję, a potem niestety za książki, na które nie mam ochoty. Cóż jeszcze jeden egzamin i chwilka luzu.

6 komentarze:

Darek pisze...

3 kolumny są według mnie mniej czytelne niż dwie ;) No i wiesz, że ja jestem zwolennikiem jasnego tła, więc ja bym radził zmieniać dalej ;)

Miłośniczka Książek pisze...

Mi się podoba :) Póki nie przyjdzie wiosna i świat nie nabierze przyjemniejszych barw, może być deszczowo :)

Aneta Wojtiuk pisze...

Jak Darek, jestem zwolenniczką dwóch kolumn. Ale jest ładnie. Tylko jedno mi nie pasuje. Skoro za oknem u Ciebie pada, dlaczego deszcz przenosisz tutaj? Zrób nieco weselej, by Ci się humor poprawiał, gdy będziesz tutaj wchodzić :)

toska82 pisze...

Dla mnie jest dobrze, czytelnie, przejrzyście i aurowo - deszczowo ;) Tylko na czarnym tle średnio się czyta kiedy używasz kolorów ;)

Unknown pisze...

Mnie się podoba. Pasuje do aury, a co do teorii dwóch kolumn, to w Twoim przypadku, masz za dużo rzeczy w bocznych kolumnach, umieszczenie ich w jednej zrobiłoby bałagan:) Trzy wyglądają ładnie.

Scarlett pisze...

Nie jest źle :-)

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review