wtorek, 12 lutego 2013

Świat Książki ma nowego właściciela:)

Autor: figlarneczytanie.pl o 08:20

Najnowsze wieści odnośnie Świata Książki. Portal wp.pl donosi , i tu cytat

"Fani Świata Książki mogą przestać się martwić. Wydawnictwo należące do Weltbild zostało kupione przez wrocławski Bukowy Las. Wciąż nie wiadomo, kto przejmie sklep internetowy.
Umowa wejdzie w życie po wydaniu pozytywnej opinii przez UOKiK. Wartość transakcji nie została ujawniona. Wydawnictwo Bukowy Las zakupił prawa własności do Świata Książki, jego licencji wydawniczych oraz marki.

Nowy właściciel deklaruje zachowanie odrębnego profilu Świata Książki z istniejącą obecnie linią programową i planem wydawniczym, jak najszybsze wznowienie działalności oraz chęć dalszej współpracy z częścią dotychczasowego zespołu. Dystrybucja książek będzie się odbywać za pośrednictwem Firmy Księgarskiej Olesiejuk"

Kochani opijamy? Kto się przyłączy?9 komentarze:

Natasha pisze...

Dystrybucja książek będzie się odbywać za pośrednictwem Firmy Księgarskiej Olesiejuk :D O teraz to ja mam co świętować :)) Cieszę się, że sprawa się rozwiązała:)

Unknown pisze...

Świetnie, szkoda byłoby tak wartościowego wydawnictwa!

Tirindeth pisze...

Bardzo dobra wiadomość, kocham normalnie wydawnictwo BL! :)

Małgorzata pisze...

Cudowna wiadomość :)

Aneta Wojtiuk pisze...

Ufff! Wspaniała wiadomość! Weszłam dzisiaj do Weltbildu i już nie było tej atmosfery, ale co tam. Kolejna książka ze Świata Książki na mojej półce! :)

Miłośniczka Książek pisze...

Bardzo mnie to cieszy :) Info o tym widziałam już prędzej na FB oraz LubimyCzytać :) każdy się cieszy :D

figlarneczytanie.pl pisze...

A co ciekawego nabyłaś?

Sylwia (nieperfekcyjnie.pl) pisze...

Opijamy, opijamy! :)

Kinga pisze...

Już gdzieś mi się dzisiaj rzuciła w oczy ta informacja. To, że ŚK został przejęty to bardzo dobre posunięcie, z pewnością lepsze od sytuacji, w której wydawnictwo miałoby zniknąć z rynku. Wszystkie wydawnictwa są potrzebne i wszystkie książki na wagę złota. My, czytelnicy wiemy o tym najlepiej.

Pozdrawiam

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review