sobota, 13 lipca 2013

"Historia Carrie" Molly Weatherfield

Autor: figlarneczytanie.pl o 12:08

tytuł oryginału: Carrie's story
seria/cykl wydawniczy: Czerwona seria
wydawnictwo: Czarna Owca
data wydania: 3 lipca 2013
ISBN: 9788375546217
kategoria: literatura współczesna
ocena: 5/6

Książka tylko dla dorosłych!!!!!!!! Recenzja także!!!!!!

Może się wydawać, że w literaturze erotycznej wydarzyło się już wszystko. Były już trójkąty, wielokąty, szkoły uległości, zdrady, ukradkowe spojrzenia i pocałunki. Ale jeszcze nie było takiej książki, jak Historia Carrie.
Carrie, dziewczyna zafascynowana BDSM ( skrótowiec pochodzący od słów "związanie" i "dyscyplina") pojawia się na imprezie, gdzie gospodarze wyświetlili seks taśmę, ze swoimi "niegrzecznymi" igraszkami. Dziewczyna czuje się zażenowana, ale jednocześnie zaintrygowana. Jej zmieszanie całą tą sytuacją zauważa Jonathan- przystojniak po trzydziestce. Po zdawkowej rozmowie z Carrie bez ogródek proponuje jej układ pan-niewolnica. 
Z początku Carrie odrzuca taki styl uprawiania seksu z kompletnie z obcym facetem, ale pożądanie bierze górę. Przyjmuje zaproszenie Jonathana i już na pierwszym spotkaniu dochodzi do "pieprzenia".
W ruch idą typowe przyrządy i pozy dla BDSM- łańcuchy, metalowe obroże, bicze, poniżanie, krępowanie, uległość i dominacja. Układ jest jasny.
Carrie ma być niewolnicą swego pana. Nie odzywać się nie pytana. Patrzeć się panu prosto w oczy oraz zgadzać się nawet na spełnianie seksualnych zachcianek gości pana.
Dziewczyna odkrywa , jak bardzo ten świat ją podnieca i pociąga, zgadza się na ten układ. Zgadza się nawet na zadziwiającą transakcje sprzedaży jej ciała i usług innemu "panu".

W celu ujarzmienia jej seksualnego temperamentu trafia ona do "stadniny" sir Harolda. Tam jest traktowana niczym klacz, którą trzeba ujeździć. Przybiera ona rolę konia (ubierając np. sztuczny ogon i poruszając się na czworakach)  Za popełnione przewinienia wszyscy stajenni mogą ją "brać" jak swoją. To tu przeżywa ona swój lesbijski seks, który przybiera "ręczny" obrót"......

Jest to mocna pozycja. Pisarka przygotowała się do tematu. Jak sama podkreśla w przedmowie, inspirację do stworzenia młodej , rozbudzonej intelektualnie i zafascynowanej sadomasochistycznym seksem bohaterki, brała z literatury pornograficznej.
Pisarka nie żałowała czytelnikowi wulgaryzmów, określeń i opisów dotyczących "dupczenia", "obciągania druta" czy sadomasochistycznych praktyk.
Pieprzenie wiedzie prym w tej pozycji. Nie znajdziecie tu głębszych i duchowych przesłań. Jest to powieść o perwersyjnym seksie, niekonwencjonalnej rozkoszy.
Nie znajdziecie tu czułości, miłości, chwil zapomnienia. W BDMS na takie uczucia nie ma miejsca. Tu liczy się fizyczna niemoc, często na granicy przemocy. Tu zwierzęcy instynkt bierze górę, by przeistoczyć się spełnienie despotycznych żądań.

Nie jest to książka dla wrażliwców. Dla pruderyjnych osób. Jest to odważna, wulgarna, pełna mocnych scen powieść. Czy jesteś gotowa/gotów ją poznać sam musisz zdecydować.

 Za książkę dziękuję

 

Książka bierze udział w wyzwaniu Pod hasłem

10 komentarze:

Cyrysia pisze...

Intryguje mnie ta książka i jej tematyka, więc być może się na nią jednak skuszę.

Unknown pisze...

Coś jak 50 Shades Of Grey, tylko bez Greya i na serio ;D

hhhh pisze...

Widzę, że dość... hardcorowa pozycja. ;) Ale z drugiej strony brzmi interesująco. Na pewno nie można się przy niej nudzić.

toska82 pisze...

Faktyczne tego jeszcze nie było!!! Mocna rzecz!

Z książką w dłoni pisze...

Widziałam tę książkę w zapowiedziach wydawnictwa. Po opisie wiedziałam, że jednak może mi się nie spodobać, a po Twojej opinii stwierdzam, że jednak dla mnie to już za ostro chociaż lubię erotyczne powieści to przez tą bym nie przebrnęła :D

Wioleta Sadowska pisze...

Hmm myślałam, że w kwestii erotyki nie da się już niczego wymyślić. Myliłam się... Muszę przeczytać tę książkę, koniecznie.

Sylwia (nieperfekcyjnie.pl) pisze...

Na pewno sięgnę po tę książkę, ponieważ nie stronię od literatury erotycznej.

Anonimowy pisze...

Czytałam, sama nie wiem co myśleć. Nie mój świat, ale tak samo jak świat kryminalny nie jest mój, a jednak bardzo lubię takie książki. Ja polecam do przeczytania, bo czyta to się bardzo szybko, natomiast ja do tej książki nie wrócę.

Anonimowy pisze...

Witam, ma ktoś może do pobrania ebooka? Lub byłby tak miły i mógł zeskanować? Albo podać link do strony z której pobieralas /es ebooka z góry ślicznie dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Mogę prosić o skan albo linka do ebooka. Dziękuję ślicznie!

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review