sobota, 21 grudnia 2013

Pogoda zawiodła, a sponsorzy nie:)

Autor: figlarneczytanie.pl o 16:12
Ja już wam kiedyś pisałam 7 grudnia miało się odbyć spotkanie blogerek w Poznaniu. Blogerek, które w większości dzielą się  z czytelnikami swoimi macierzyńskimi doświadczeniami, choć nie tylko. Wszak jedną z organizatorek była Paulina z bloga Paulina Kwiatkowska, której w tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować z pomoc i zaangażowanie , jak również za okazane zrozumienie i wyrozumiałość (Paulinko wiesz dlaczego:)).


Tak się niestety stało , że początek grudnia zaskoczył nas wszystkich nie tyle opadami śniegu, co przybyciem Orkanu Ksawery, który zreorganizował wszelkie plany i uświadomił mnie , że natura stoi ponad wszystkimi ludzkimi wynalazkami mechanicznymi np. samochodami itp.

Organizatorki pozyskały sponsorów , którzy postanowili umilić czas spotkania i obdarowali wszystkich bardzo hojnie. A byli nimi...
FloslekColorful Media, Bebe ClubBerney ToysJestem Eko, Pollena, AIM Media,  Publicat, Oleofarm,   Wydawnictwo Videograf, Wyd. MWyd, LiterackieZysk i Spółka, Wyd. Grodkowskie.
Logo zrobiła Agata Tarka


Miejscem spotkania była kawiarnia Cafe Kawka, znajdujące się w Poznaniu przy ulicy Żydowskiej 26.Jednym ze sponsorów była firma JESTEM EKO,  która zadbała o ekologiczne oraz zdrowe przysmaki . Jestem Eko zaprasza na swoją stronę internetową wszystkich tych, którzy propagują zdrowy tryb odżywiania i poszukują produktów , których na daremnie szukać w zwyczajnym sklepiku osiedlowym. Ja np. zamówiłam sobie komosę i amarantus, które być może nie kojarzą się zbytnio apetycznie, ale do moich potraw , są wymagane.

Innym bardzo hojnym sponsorem był FLOSLEK , który obdarował nas pełnowartościowymi kosmetykami do ciała, czyli to co kobiety kochają najbardziej. 

Jest jeden prezent, który sprawił mi największa radość . Jest nią książka i do tego mojego idola motoryzacyjnego.

Sponsorów było o wiele więcej i nie sposób każdemu z osobna podziękować za wkład i wsparcie. Jednakże chciałabym im z tego miejsca podziękować . A pełen wykaż można zobaczyć na plakacie "reklamującym" owo spotkanie.2 komentarze:

Zaczytana mama, czyli ex libris Marty pisze...

Ale zazdroszczę wam takich spotkań!!! A jak u Ciebie pięknie świątecznie :)

Ola pisze...

To musiało być naprawdę profesjonalnie przygotowane spotkanie, chętnie bym wzięła w takim udział:)

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review