czwartek, 14 sierpnia 2014

Minecraft, poradnik dla budowniczych.

Autor: figlarneczytanie.pl o 03:38
Gra Minecraft już dawno okazała się rewelacyjnym narzędziem kreatywnym nie tylko jeśli o wspólną zabawę z przyjaciółmi w budowanie chodzi, lecz również odtwarzanie znanych lokacji w kanciastej formie.

Mieliśmy już krajobrazy rodem z serialu Gra o tron, Minas Tririth z kultowego już Władcy pierścieni czy fortyfikacje żywcem wyjęte z anime Attack on Titan. Gra Minecraft swa popularnością zwróciły też uwagę poważne organizacje, zajmujące się mapami naszego globu. 

Budowanie nowych fortec, lokalnych budowli nie jest łatwą sprawą. w takich sytuacjach na pewno przyda się każdemu fascynatowi gry poradnik. Coś, co podpowie, nakieruje czy wzbogaci jego umiejętności.

Wydawnictwo Egmont wyszło naprzeciw  fanom gry i w swej ofercie zawarła szereg poradników odnośnie Minecraft. 

Dziś chciałabym polecić wam jedną z nich.
A cóż w niej znajdziecie. Otóż ogrom ilustracji, porad, krok po kroku jak zachwycić innych swoja bujną wyobraźnia, ale i zadziwiającymi umiejętnościami. 
Ilustracje przedstawiające budowle są duże, pełne koloru i detali. Porady są podane jasno i klarownie.  
A co najważniejsze w tej nie wielkiej ilościowo pozycji tych budowli jest całkiem sporo. Więc musicie się liczyć z ogromem świetnej zabawy przy ich odzwierciedlaniu na ekranach waszych komputerów.

Pamiętajmy, że wszystko dzieje się w wirtualnym świecie. Tu nic się nie zburzy, jak domek z kart. Lecz nie zmienia to faktu, że gra jest trudna, ale tym samym bardzo wciągająca. więc jeśli jesteś fanem tej gry, to ten PORADNIK DLA BUDOWNICZYCH jest elementem niezbędnym. Trzymaj go blisko komputera a zaskoczysz sam siebie i innych. I tego wam życzę.

Za książkę dziękuję WYDAWNICTWU EGMONT2 komentarze:

jadelynn pisze...

Jestem fanką Minecrafta. Do tej pory zapoznałam się tylko z książką Danowskich, ale, szczerze mówiąc, nie przypadła mi do gustu, głównie ze względu na średnio estetyczne wydanie. Mogłabyś ocenić jakoś właśnie tę powyższą pozycję pod względem estetycznym? Czy dużo jest w niej ciekawostek? Większość informacji w tego typu poradnikach można z łatwością znaleźć na stronach internetowych, typu: http://minecraft.gamepedia.com/Minecraft_Wiki
Pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

Minecraft jest SUPER na kreatiwe i na przetrwania i hardcore poprostu cały minecraft jest EXTRA dziękuję że minecraft wogule jest na gry dziękuję twórcy tej EXTRA gry Minecraft najlepsza gra świata.

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review