piątek, 21 listopada 2014

Co mógłby przynieść Św, Mikołaj?

Autor: figlarneczytanie.pl o 07:25
Moda na zdrowy styl życia rozkwita, ale Anna Lewandowska w swojej książce buntuje się przeciwko użyciu słowa "moda", pisząc: "Moda to zjawisko, które przemija. A ja marzę, żeby ludzie żyjący zdrowo stali się większością w społeczeństwie. Na stałe". Takie życie stało się jej pasją, do takiego inspiruje i motywuje Czytelników, pomagając im w dobrych codziennych wyborach żywieniowych i zachęcając do aktywności fizycznej. A wszystko to wzbogaca autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń, opiniami ekspertów i... pięknymi zdjęciami. Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, być zdrowym, mieć dobre samopoczucie i cieszyć się życiem - przeczytaj tę książkę.
Przerażające sekrety starożytnej cywilizacji kryjące się w południowoamerykańskiej dżungli. Ekspedycja to trzymająca w napięciu książka amerykańskiego mistrza powieści przygodowej. Wysoko w Andach profesor Henry Conklin niespodziewanie znajduje pięćsetletnią mumię, a jego bratanek, Sam, natrafia na niezwykłe miejsce położone pomiędzy dwoma szczytami, ukryte przed ludzkim wzrokiem przez tysiące lat. Wyprawa w głąb tajemniczego świata Inków okazuje się fascynująca i niebezpieczna. Na nieostrożnych i niczego niepodejrzewających wędrowców czekają tu zaprojektowane przez pomysłowych budowniczych pułapki. Zaś nagrodą dla śmiałków, którzy odważą się zmierzyć z nieznanym, mogą być ukryte przed wiekami skarby. Sam Conklin wraz z innymi członkami ekspedycji bada piękną starożytną nekropolię i odkrywa, że ma do czynienia z potęgą tak straszliwą, że nikt nie potrafiłby jej sobie nawet wyobrazić... 

Bezkompromisowy. Męski. Uczciwy. Totalnie szczery. 

Taki jest Marek Piekarczyk i jego autobiografia. Wokalista kultowego TSA wspomina swoich idoli i przyjaciół, wyprowadzkę z domu, szykanowanie przez MO, spełniające się przepowiednie i pełne przygód wędrówki po Polsce. Opisuje również tajniki swojej pracy z uczestnikami The Voice of Poland i zdradza, za co szczególnie ceni koleżanki z jury. 

Zwierzenia kontestatora to zaskakująca, wzruszająca i pełna humoru podróż w czasie z jednym z najważniejszych polskich artystów ostatnich 35 lat. To także głośne wyznanie jak ważna jest rodzina, dom, miłość i szacunek dla drugiego człowieka. 

W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.
Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?


6 komentarze:

Elenkaa pisze...

Też mam listę życzeń na święta i nie mogę się zdecydować, którą książkę bym chciała najbardziej ;)
http://pasion-libros.blogspot.com

Tirindeth pisze...

Tu akurat nic dla mnie ;)

Asia Hadzik pisze...

Książkę Anny Lewandowskiej ma moja koleżanka - ciekawie się zapowiada;)

Wioleta Sadowska pisze...

Tym razem, żadna z powyższych książek mnie nie zainteresowała.

Anne18 pisze...

Ja już powiedziałam św Mikołajowi co chcę dostać i mam nadzieję , że spełni moją prośbę. Książkę z nr 3 już mam przyszła wczoraj. Jestem jej bardzo ciekawa. Zaczęłam już nawet czytać kilka fragmentów.

Aleksandrowe myśli pisze...

Życzę spełnienia marzeń :)

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review