środa, 14 stycznia 2015

"Kocham cię na zawsze" Ewa Trojanowska

Autor: figlarneczytanie.pl o 11:27
Julia jest młoda, zdolna , ale niestety bardzo zagubiona. Bolesna przeszłość ciąży na niej tak bardzo, że skutkuje to nierozważnym wyborom życiowym. Seks, przypadkowi mężczyźni, imprezy, a potem poranny kac oraz wyrzuty sumienia, to niemal codzienność Julii.
 Czemu tak się dzieje? Czemu przeszłość Julii ma na nią taki wpływ. Czemu młoda Polka nie umie odnaleźć swojej życiowej drogi?

Chcecie znać odpowiedź? To koniecznie musicie przeczytać najnowszą książkę Ewy Trojanowskiej.

Ewa Trojanowska jest autorką już takiej pozycji jak: "Sekrety Adama". Pisarka studiowała literaturę. Obecnie zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jej hobby, to nie tylko pisarstwo oraz kreacja nowych, interesujących bohaterów. Pisarka bardzo lubi gotować oraz podróżować.

Znając zamiłowania autorki wpłynęły zdecydowanie na bohaterkę "Zawsze cię kocham". Julia postanawia się zmienić. Postanawia dotrzeć do swojego emocjonalnego wnętrza, by zweryfikować czynniki, które powodują, że życie staje się nie doniesienia, nie do zaakceptowania, ale coraz bardziej skomplikowane.

Julia udaje się nie tylko w podróż emocjonalną, ale i te, namacalną. Pojawiają się takie miejsca, jak Indie, Kalifornia. Pojawiają się także mężczyźni. Kim są m.in. Ravi, Adam, Igor? Pojawią się także kobiety, np. Matylda. 
Pojawią się także dwa trupy. Od samego początku Ewa Trojanowska od pierwszych stron obnaża życie denatki, w każdym nawet najmniejszym aspekcie jej istnienia.. Opisy charakteru jej i jej zmarłego małżonka bywają druzgocące.

Ewa Trojanowska stworzyła bardzo uczuciową, życiową oraz frapującą powieść. Lekkie zagmatwanie, "obarczenie" czytelnika dramatycznymi wydarzeniami wciąga od pierwszej strony.
Zaczynając pozycje myślałam, że to zaczynam czytać kryminał. 

Jakże milo się zaskoczyłam, gdy lektura zaczęła przeistaczać się w formę obyczajową.
"Kocham na zawsze" jest pozycją napisaną dla kobiet, przez kobietę. 
Ewa Trojanowska z kobiecą dojrzałością wkracza na grunt analizy ludzkiej natury . Instynktem kierowana kreuje bohaterów bardzo współczesnych, borykających się w przytłaczającą rzeczywistością, ale mających konkretne cele.
Takie jest życie. Taka jest ta książka- życiowa. Polecam

Ocena:4/6

wydawnictwo
Burda Ksiązki
data wydania
ISBN
9788377788851
liczba stron
280
kategoria
literatura współczesna

4 komentarze:

JolaK pisze...

Przyznam się, że pierwszy raz słyszę o tej pisarce. Może uda mi się przeczytać jej książkę:)

Wioleta Sadowska pisze...

To może być książka dla mnie. Uwielbiam takie historie.

Mirabelkowa Biblioteczka pisze...

Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale teraz jak wpadnie mi w ręce to z chęcią przeczytam:)

Książkowa Fantazja pisze...

Pierwszy raz widzę tą książkę jak i nazwisko autorki na oczy, napisałaś tak zachęcająco, że trudno się oprzeć.

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review