środa, 18 lutego 2015

"Kocham cię na zawsze" Ewa Trojanowska

Autor: figlarneczytanie.pl o 02:09
Julia jest młoda, zdolna , ale niestety bardzo zagubiona. Bolesna przeszłość ciąży na niej tak bardzo, co skutkuje nierozważnym wyborom życiowym. Seks, przypadkowi mężczyźni, imprezy, a potem poranny kac oraz wyrzuty sumienia.
 Czemu tak się dzieje? Czemu przeszłość Julii ma na nią taki wpływ. Czemu młoda Polka nie umie odnaleźć swojej życiowej drogi?

Chcecie znać odpowiedź? To koniecznie musicie przeczytać najnowszą książkę Ewy Trojanowskiej.
Ewa Trojanowska jest autorką już takiej pozycji jak: "Sekrety Adama". Pisarka studiowała literaturę. Obecnie zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jej hobby, to nie tylko pisarstwo oraz kreacja nowych, interesujących bohaterów. Pisarka bardzo lubi gotować oraz podróżować.

Znając zamiłowania autorki wpłynęły zdecydowanie na bohaterkę "Zawsze cię kocham". Julia postanawia się zmienić. Dotrzeć do swojego emocjonalnego wnętrza, by dotrzeć do korzeni czynników, które powodują, że życie staje się nie doniesienia, nie zaakceptowania, ale skomplikowane.

Julia udaje się nie tylko w podróż emocjonalną, ale i te, namacalną. Pojawiają się takie miejsca, jak Indie, Kalifornia. Pojawiają się także mężczyźni. Kim są m.in. Ravi, Adam, Igor? Pojawią się także kobiety, np. Matylda.
Pojawią się także dwa trupy. Od samego początku Ewa Trojanowska od pierwszych stron obnaża życie denatki. Opisy charakteru jej i jej zmarłego małżonka bywają druzgocące.
Natura kobiety, denatki jest obnażony w każdym nawet najmniejszym aspekcie jej istnienia.

Ewa Trojanowska stworzyła bardzo uczuciową, życiową oraz frapującą powieść. Lekkie zagmatwanie, "obarczenie" czytelnika dramatycznymi wydarzeniami wciąga od pierwszej strony.
Zaczynając pozycje myślałam, że to zaczynam czytać kryminał.

Jakże milo się zaskoczyłam, gdy lektura zaczęła przeistaczać się w formę obyczajową.
"Kocham na zawsze" jest pozycją napisaną dla kobiet, przez kobietę.
Ewa Trojanowska z kobiecym nosem . Instynktem kierowana kreuje bohaterów bardzo współczesnych, borykających się w przytłaczającą rzeczywistością, ale mających konkretne cele.
Takie jest życie. Taka jest ta książka- życiowa. Polecam

Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości Pani Jadwigi oraz

Ocena:4/6


wydawnictwo
Burda Ksiązki

data wydania

ISBN
9788377788851

liczba stron
280

kategoria
literatura współczesna

1 komentarze:

Taki jest świat pisze...

Jak dla kobiet to coś dla mnie :)

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review