piątek, 27 lutego 2015

"Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie"

Autor: figlarneczytanie.pl o 04:01
Dziki Zachód nigdy nie był przyjaznym miejscem. Bójki w salonie, zagubione kule, nagminne pojedynki, panie lekkich obyczajów, .

Tego wszystkiego lęka się główny bohater ( w tej roli komik Seth MacFarlane), owczasz Albert. 
Albert ma okropnego ojca. Z tym człowiekiem życie nie jest nudne, tyle o ile lubi się opryskliwość i "olewanie" wszystkiego i wszystkich dookoła.


Albert ma dziewczynę- Louise (Amanda Seyfried), która porzuca go dla zamożnego właściciela salonu dla wąsaczy, Foya (w tej roli znany aktor z serialu "Jak poznałem twoją matkę", Neil Patrick Harris).

Albert postanawia zawalczyć o Louise i tu, w tym miejscu pojawia się postac Anne (Charlize Theron), która ma za męża zabójcę Clincha (Liam Neeson)...Film "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie" przyciąga uwagę obsadą aktorską oraz plakatem promocyjnym. I tu zalety się kończą.

Owszem fabuła, wykonanie, elementy akcji, scenografie miło się ogląda, ale po Sethe MacFalane można by się więcej spodziewać. Jak na komika wielkiej klasy, to film, którego jest reżyserem, ale i jednocześnie twórcą scenariusza powinien kipieć od dowcipu.Jednak tak się nie dzieję. Film oglądałam na raty. Nie dało się go w całości. Nużył zwyczajnie. To co zabawne, najlepsze zostało upchnięte w ostatnich 20 min filmu.
Jedna scena spowodowała, że zanosiłam się śmiechem.Najśmieszniejsza była relacja między przyjacielem Alberta a jego dziewczyną, która zwyczajnie nie chciała się "bzykać" , a była prostytutką. "Cnotę" trzymała do ślubu z narzeczonym.A to zdecydowanie za mało bym uznała "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie" za komedie, którą trzeba obejrzeć.
Czy polecam? Może nie proponuję wam byście rzucili się na film teraz , od razu, ale w wolnej chwili.

Ocena:3/60 komentarze:

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review