wtorek, 5 stycznia 2016

"Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu" Ewa Grzelakowska-Kostoglu

Autor: figlarneczytanie.pl o 03:13

You Tube z wielkim impetem wypiera tradycyjną metodę przekazu jakim jest telewizja.
Kanał internetowy You Tube pozwala na wyzwolenie tej niespożytkowanej energii tysiąca osób, które mają to coś oraz chęć,by podzielić się pomysłami i sposobami na wykreowanie, stworzenie czy zainspirowanie do czegoś twórczego.


Jedną z takich osób, które posiadają tysiące subskrybentów oraz gromadzą setki widzów od razu, gdy zamieści nowy filmik jest Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bliżej znana jako Red Lipstik Monster.

Subskrybentem kanał Ewy jestem również ja. Dlaczego? Jestem kobietą i jak każda chciałabym, aby mój makijaż był nieskazitelny.

Do niedawna sztuka pięknego, niemal profesjonalnego makijażu była dostępna tylko dla zawodowych makijażystów. Teraz to takie osoby, jak Ewa dzielą się ze swoimi widzami wiedzą, doświadczeniem, ale i trikami.

Każdy z widzów dostaje nie tylko wiedzę, ale i grom pozytywnej energii. I tym właśnie Ewa zaraża swoich widzów i zachęca do próbowania i poprawiania techniki makijażu.Ewa jest taką "pozytywnie zakręconą' optymistką. Makijaż, kosmetyki są jej wielką pasją. Tę pasję widać także na przykładzie jej książki, która ukazała się pod koniec 2015 roku.

Tytuł poradnik zatytułowany "Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu" naprowadza na to czego możemy się spodziewać w środku.
I gwarantuje wam , że zawartość jest  taka jak osobowość , temperament samej Ewy.Poradnik jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Jest barwnie, kolorowo, ale i bardzo fachowo. To nie jest zwyczajny , ładny poradnik, który powstał dla zysku. O nie! Trzymając tę pozycje w ręku czuć, że Ewa dążąc do powstania tej książki włożyła w nią swoje serce.
Chcę poprowadzić czytelników za rękę, by uniknął makijażowych pułapek, o które wcale nie jest tak trudno.

A czego można się dowiedzieć z tej pozycji? Odpowiedź brzmi-niemal wszystkiego. Znajdziemy tu wiele odpowiedzi, które chcieliśmy znać, ale nie wiedzieliśmy , gdzie je znaleźć.
Ewa podpowie m.in. jaki podkład wybrać, jak konturować twarz, jaki róż, jakie pędzle wybrać, ale i chyba najważniejsze , czyli jak narysować idealną kreskę.

Zagadnień jest wiele. Wystarczy poczytać, pooglądać i zabrać się do testowania na własnej twarzy. Droga ku perfekcji wcale nie jest taka trudna. Ewa coś o tym wie.A jeśli chcesz wiedzieć więcej i obejrzeć filmiki i instrukcje "na żywo", to zachęcam do skopiowania kodu, umieszczonego na końcu każdego zagadnienia, a ten przeniesie nas do odpowiedniego film Red Lipstick Monster na You Tube.

Ze swej strony polecam kobietom, ale i panom, którzy nie wiedzą, co np. kupić paniom. Ta książka ucieszy każdego.

Książkę można zakpić  w atrakcyjnej cenie na stronie KSIĘGARNI INTERNETOWEJ TANIA KSIĄŻKA

http://www.taniaksiazka.pl/red-lipstick-monster-tajniki-makijazu-ewa-grzelakowska-kostoglu-p-591487.html

2 komentarze:

Wioleta Sadowska pisze...

Przydałaby mi się taka książka. O makijażu bowiem nie wiem zbyt wiele.

figlarneczytanie.pl pisze...

Mi także wiedzy , ale przede wszystkim umiejętności brak. Jeszcze😃

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review