piątek, 22 kwietnia 2016

Hej, Jędrek! Kto tu rządzi? Rafał Skarżycki, Tomasz Lew Leśniak

Autor: figlarneczytanie.pl o 09:03Miałam okazję przeczytać dwie wcześniejsze części cyklu o perpetiach urwisa Jędrka , jego paczce, siostrze Jędrka, które zrobiły na mnie świetne wrażenie. Po ich przeczytaniu rozkręciłam się całkowicie i spodobała mi cała gama pomysłów, ich realizacji w wykonaniu autorów tego cyklu, czyli  Rafała Skarżyckiego, Tomasza Lwa- Leśniaka .


Właśnie dlatego z ogromną przyjemnością sięgnęłam po „Hej, Jędrek! Kto tu rządzi?”, która stanowi dalszy ciąg zabaw głównego bohatera, dzięki którym będziemy mogli poprawić swój humor i powrócić na chwilkę do dzieciństwa.

Jędrek jest chłopcem lubiącym być w centrum zainteresowania. Marzy on o sławie i zachwytach ku jego osobie.
Ten młody uczeń żyje  w przekonaniu, że świat leży mu u stóp.
Bohater jest młodziutkim piłkarzem w szkolnej drużynie.
Podczas jednego z wielu meczów kontuzji ulega Maciej, kapitan drużyny.

Ekipa staje przed dylematem wyborem nowego lidera drużyny. Tę funkcje chętnie obejmie także Jędrek. Pytanie brzmi, co zrobi chłopiec, by osiągnąć swój cel? A, co się wydarzy jeśli na drodze Jędrka stanie  Artur Dąbrowski, syn słynnego piłkarza i młody utalentowany piłkarz, który jest nowym uczniem i budzi zainteresowanie oraz zachwyt ze stronny innych uczni?

„Hej, Jędrek! Kto tu rządzi?” to świetna publikacja dla ciekawskich życia i świata młodych czytelników, którzy spragnieni są oryginalnych pomysłów na wolne popołudnie i nie chcą go marnować na siedzenie przed TV, komputerem czy drzemkę. Bez stresu, nerwów i presji, za to z dowcipem, lekkością i humorem przedstawione przygody Jędrka, które nie tylko uprzyjemnią nam czas, ale będzie też niezapomnianą rozrywką, którą będziecie chcieli zarazić najbliższych.

Moja córka czeka z niecierpliwością na czwartą część, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Nasza Księgarnia już wkrótce!!

 Gorąco polecam!!

Za tę zabawną, fenomenalną książkę razem z córką dziękuję WYDAWNICTWU NASZA KSIĘGARNIA


 

1 komentarze:

Wioleta Sadowska pisze...

Cała seria jest na prezent po prostu idealna.

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review