poniedziałek, 10 października 2016

Piekielnie Twarda Sztuka. Ćwiczenia i Dieta dla Zuchwałych. Christmas Abbott

Autor: figlarneczytanie.pl o 11:19


Bycie fit jest teraz bardzo modne. Obserwując otaczających mnie ludzi mam wrażenie, że każdy biega, ćwiczy, zdrowo i racjonalnie się odżywia. 


 Również i ja uległam temu narastającemu zjawisku. Człowiek, który przez lata obijał się , zaniedbując swoja sprawność fizyczną nagle budzi się rano i mówi "To będzie ten dzień". 

I tak się dzieje. Ale jak  zza rogu pojawiają się wątpliwości, pytania: "Czy dam radę?; "Od czego zacząć", "Co wybrać siłownie, trenera personalnego czy ćwiczenia "dywanowe"?

  Potencjalny, przyszły zapaleniec sportu szuka odpowiedzi, sposobu, dziedziny, która da mu maksimum przyjemności, motywacji, i w końcu efektów, takich jakich oczekuje.

  Sport oraz dieta, która nagle przewraca nasz codzienny, dotychczasowy jadłospis do góry nogami,  na początku nie jest przyjemny

. Nie daje wmawianych  nam przez innych endorfin, bezgranicznego szczęścia czy przysłowiowego kopa. Wiem to z własnego doświadczenia.

  Przyjemność, motywacja rodzi się wraz z narastającą siłą, efektami, ale i ze wsparcia ludzi, którzy nas rozumieją i podświadomie oddziałują na naszą chęć do ciągłej samorealizacji.  A co jeśli uprawianie sportu nie jest nam obce? Gdy z pewnych przyczyn musieliśmy zapomnieć o aktywności fizycznej? 

Przykładem osoby, która postanowiła odmienić swoje życie jest autorka poradnika "Piekielnie Twarda Sztuka. Ćwiczenia i dieta dla zuchwałych" - Christmas Abbott.

Kobieta petarda. Silna i zmotywowana . Swoim optymizmem oraz determinacją chcę zarazić swoich czytelników. 
W swojej książce przekonuje nas , że warto. Skoro ona mogła to i każdy może. Trzeba tylko chcieć zmian i później konsekwentnie się trzymać wybranej ścieżki.

"Piekielnie twarda sztuka. Ćwiczenia i dieta dla zuchwałych"  to książka nie tylko i wyłącznie o sporcie, , ale także o racjonalnych, odpowiedzialnym żywieniu.
Christmas Abbott z uporem maniaka przypomina nam , że to żywienie stanowi 70 % sukcesu.

Pytanie brzmi:czy chcemy go osiągnąć?
Ja chcę. A wy?

.Za książkę dziękuję Panu Oskarowi z Wydawnictwie SQN


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

    Figlarne czytanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review